De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken.

Strict noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te avigeren, of om te voorzien in door u aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren van de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor een betere gebruikerservaring ontstaat.
Online surfgedrag gebaseerde reclame cookies
Deze cookies worden gebruikt om op de gebruiker toegesneden reclame en andere informatie te tonen.
Meer weten...

De provincieraad

Samenstelling

foto Danny Deneuker

Danny Deneuker

Groenendaalstraat 4
3840 Borgloon

tel. 012 74 63 00

gsm 0477 72 38 00

danny.deneuker@limburg.be

Partij

sp.a

Functie(s)

  • lid

Commissie

1ste Commissie

Beroep

Burgemeester
Ambtenaar Fod Financiën

Politieke achtergrond

Burgemeester van 1 januari 2013 tot 31 december 2018
Lid van de provincieraad sedert 1 december 2006
Eerste schepen van 1 januari 1995 tot 31 december 2012

Geboortedatum

02/10/1961

Terug naar de samenstelling