De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken.

Strict noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te avigeren, of om te voorzien in door u aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren van de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor een betere gebruikerservaring ontstaat.
Online surfgedrag gebaseerde reclame cookies
Deze cookies worden gebruikt om op de gebruiker toegesneden reclame en andere informatie te tonen.
Meer weten...

De provincieraad

Samenstelling

foto Huub Broers

Huub Broers

Weersterweg 12
3798 Voeren

tel. 0476 97 99 40

huub.broers@limburg.be

Partij

N-VA

Functie(s)

  • voorzitter
  • lid

Commissie

1ste Commissie

Opleiding

Regentaat Frans-Geschiedenis

Beroep

Burgemeester

Politieke achtergrond

Lid provincieraad sedert 3 december 2018
Senator van 20 juli 2010 tot 28 april 2014
Burgemeester sedert 1 januari 2001
Lid provincieraad van 1985 tot 1991
Lid van de gemeenteraad en schepen van 1 januari 1983 tot 31 december 2000
Burgemeester sedert 2000
Lid van de gemeenteraad en schepen van 1983 tot en met 2000

Geboortedatum

05/12/1951

Terug naar de samenstelling