De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken.

Strict noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te avigeren, of om te voorzien in door u aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren van de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor een betere gebruikerservaring ontstaat.
Online surfgedrag gebaseerde reclame cookies
Deze cookies worden gebruikt om op de gebruiker toegesneden reclame en andere informatie te tonen.
Meer weten...
  • Start
  • Contact
  • Provinciaal Centrum Cultureel Erfgoed - Wie is wie?

Provinciaal Centrum Cultureel Erfgoed - Wie is wie?

Afdelingshoofd Erfgoed (PCCE en Monumentenwacht Limburg)
Sandro Claes
E-mail: sandro.claes@limburg.be
Tel.: 011 23 75 69

Medewerkers secretariaat PCCE

Lydia Ruelens
E-mail: lydia.ruelens@limburg.be
Tel.: 011 23 75 75

Sonja Schouteden
Email: sonja.schouteden@limburg.be
Tel.: 011 23 75 76

Projectcoördinatoren publiekswerking en consulentschap

Dirk Bouve
E-mail: dirk.bouve@limburg.be
Tel.: 011 23 75 74

Peter Bloemen
E-mail: peter.bloemen@limburg.be
Tel.: 011 23 75 86

Ellen Demuynck
E-mail: ellen.demuynck@limburg.be
Tel.: 011 23 75 34

Anja Neskens
E-mail: anja.neskens@limburg.be
Tel.: 011 23 75 82

Consulent kunstcollectie en Begijnhofkerk Sint-Truiden

Betty Simon
E-mail: betty.simon@limburg.be
Tel.: 011 23 75 81

  • Start
  • Contact
  • Provinciaal Centrum Cultureel Erfgoed - Wie is wie?