De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken.

Strikt noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om in de site te navigeren, of om te voorzien in door jou aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren van de functionaliteit van de website door het opslaan van jouw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor een betere gebruikerservaring ontstaat.
Online surfgedrag gebaseerde reclame cookies
Deze cookies worden gebruikt om op de gebruiker op maat gemaakte reclame en andere informatie te tonen.
  • Start
  • Contact
  • Provinciaal Centrum Cultureel Erfgoed - Wie is wie?

Provinciaal Centrum Cultureel Erfgoed - Wie is wie?

Clustermanager Erfgoed
Sandro Claes
E-mail: sandro.claes@limburg.be
Tel.: 011 23 75 69

Administratief medewerker Erfgoed

Lydia Ruelens
E-mail: lydia.ruelens@limburg.be
Tel.: 011 23 75 75

Beleidsadvisoren Erfgoed

Dirk Bouve
E-mail: dirk.bouve@limburg.be
Tel.: 011 23 75 74

Peter Bloemen
E-mail: peter.bloemen@limburg.be
Tel.: 011 23 75 86

Anja Neskens
E-mail: anja.neskens@limburg.be
Tel.: 011 23 75 82

Projectleider Kunstcollectie en Begijnhofkerk Sint-Truiden

Betty Simon
E-mail: betty.simon@limburg.be
Tel.: 011 23 75 81

  • Start
  • Contact
  • Provinciaal Centrum Cultureel Erfgoed - Wie is wie?